کتابهای طب سنتی ایران

اطلاعیه

دوره های آموزشی ماساژ:

18 و 19 مهرماه

تئوری - عملی

خانم دکتر گلجاریان

آقای دکتر مجاهدی

تلفن ثبت نام:

09197163570

اطلاعات بیشتر، کلیک نمایید!

سلامتگاه طب سنتی ایران


ساعات کار سلامتگاه طب سنتی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
میانگین امتیار کاربران: / 22
ضعیفعالی 

8 صبح تا 14 بعد از ظهر

روزهای یکشنبه و چهارشنبه

استاد ناظر دکتر محسن ناصری

یکشنبه

چهارشنبه

دستیار ارشد: دکتر کمالی

دستیار ارشد: دکتر اسماعیلی

دستیاران:

دستیاران:

دکتر مجاهدی،دکتر قرائتی،دکتر مظفر پور

دکتر برهانی،دکتر حلاوتی،دکتر علی اصل

دکتر نوزاد، دکتر رضائی پور،دکتر فیض آبادی ، دکتر بابائیان

دکتر نوزاد، دکتر رضائی پور،دکتر فیض آبادی ، دکتر بابائیان

 
معرفی سلامتگاه طب سنتی ایران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

درمانگاه طب سنتی ایران دانشگاه شاهد دربهار سال 1390 از خیابان ایتالیا به پاسدارن منتقل گردید و با توجه به افزایش فضا و امکانات اقدام به توسعه بخش­های درمانی نمود. در حال حاضر سلامتگاه دارای 5 اتاق معاینه، کتابخانه تخصصی با بیش از 2000 عنوان کتاب، داروخانه طب سنتی و فرآورده های طبیعی، واحد اعمال یداوی می باشد.

این درمانگاه آموزشی دو روز در هقته در روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ساعت 8 الی 13 آماه پذیرش بیماران می باشد. داروخانه همه روزه از ساعت 8 الی 13 در حال ارائه خدمات به بیماران می­باشد.

آقای دکتر محسن ناصری ـ مدیرگروه طب سنتی ایران، دانشگاه شاهدـ به همراه دستیاران خود در این سلامتگاه به مداوای بیماران مشغول می باشند.

دستیاران طب سنتی زیر نیز در این درمانگاه زیر آقای دکتر ناصری مشغول به فعالیت می باشند: دکتر مرتضی مجاهدی، دکتر حمید کمالی، دکتر مهدی برهانی، دکتر سیدعلی مظفرپور، خانم دکتر علی اصل، خانم دکتر قرائتی، دکتر ناصر رضایی پور، دکتر بابائیان، دکتر شریفی، خانم دکتر مرتجی، خانم دکتر حاجی علی نیلی

مسئول پذیرش درمانگاه  خانم خامنه و آقای علیخانی بوده و کارشناس واحد داروسازی سرکار خانم سلطانی نژاد می باشند.

داروخانه تخصصی طب سنتی ایران دارای فرآورده های طبیعی و گیاهان دارویی بصورت مفردات وهمچنین داروهای مرکب که در آزمایشگاه تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد ساخته می­شوند، باشد.

در این داروخانه بیش از 80 داروی مرکبه و 100 داروی مفرده موجود بوده و علاوه بر داروها جهت اشاعه و فرهنگ سازی طب سنتی در بین مردم کتابهای طرح احیاء میراث مکتوب طب سنتی ایران را نیز دارا می باشد.

واحد اعمال یداوی نیز در روزهای یکشنبه و چهارشنبه توسط دستیاران دایر بوده و روشهای درمانی مانند: ماساژ، رفلکسولوژی، فصد و حجامت برای بیماران ارائه می گردد.

مدیریت کتابخانه تخصصی طب سنتی ایران را سرکارخانم عقیلی به عهده دارند. این کتابخانه با دارا بودن بیش از 2000 جلد کتاب در زمینه­های طب قدیم و طب جدید، طب مکمل، امور طبیعیه، دلایل و علائم، اسباب و علامات، طب نظری و طب عملی، معرفی گیاهان دارویی، قرابادین­ها ، اعمال یداوی و دیگر عناوین مرتبط با طب سنتی ایران و جهان در حال ارائه خدمات به دانشجویان و محققان طب سنتی می­باشد.

 
آدرس سلامتگاه مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

آدرس : تهران - خیابان دکتر شریعتی - پایین تر از حسینیه ارشاد- خیابان دشتستان سوم - نبش کوچه آرمان - پلاک 17

ایمیل: آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 22882596 - 22882521

 

موقعیت درمانگاه در وسط نقشه زیر می باشد. می توانید در نقشه جابجا شده و یا با نگه داشتن اشاره گر موشواره بر روی نقشه نام خیابان ها را بخوانید.


 
قابل توجه کاربران سایت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

این بخش در حال تکمیل است.

بزودی موارد زیر بر روی این بخش قرارداده خواهد شد:

  • معرفی پزشکان سلامتگاه

  • بخش های سلامتگاه

  • آدرس و شماره تماس سلامتگاه

  • ساعات کار سلامتگاه

  • لیست داروها